.

.

Елементи плус големина преголема карирана интарсија исмејуван џемпер на вратот

Елементи плус големина преголема карирана интарсија исмејуван џемпер на вратот

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Лесно го прави тоа. Eloquii Elements Преголем џемпер на карирана интарсија е за што се работи за џемпер : удобност, стил, на врвот на сè, од панталони и здолништа до вашите омилени фармерки. • Материјал : 78% рајон/22% полиестер • Грижа : Машината за перење • Земја на потекло : Увезена • Големина : Модел е 5'11 ”и носи големина 18 • Одговара : Преголемо • Затворање : Стил на пулвер • Ракави : Долги со Контрастна манжетна • Карактеристики : исмејувачки врат; Контрастно полите • Плус големина преголем кариран џемпер од елоквии елементи секојдневна мода по чувство на добри цени. Запознајте ги елементите на Елоки.

Главните карактеристики

Избор на клиент