.

.

Smilemart панел кучиња Playpen Metal Pet Pern Pen Puppy Protable Cat Fence Barrier Outdoor Indoor, Black

Smilemart панел кучиња Playpen Metal Pet Pern Pen Puppy Protable Cat Fence Barrier Outdoor Indoor, Black

DEN 2559.84

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : Овој кафез на Puppy Playpen е изработен од силен и високо квалитетен железен материјал, здрав и издржлив за употреба, што обезбедува безбедна и долгорочна употреба, заклучувањето на вратата може да ги задржи вашите миленици безбедни во пенкалото за вежбање. Заоблените рабови ги штитат животните од повреда, што исто така спречува да предизвика оштетување на подовите. Панел со висок 100 см е идеален за мали животни како кученца, зајаци, зајаче, свињи, заморчиња, патки, мали не активни кучиња за играње; Совршено и за внатрешна и за надворешна употреба, овој играч може да се расклопи во рамна и компактна големина за лесно складирање кога не е во употреба. Големината на рамен пакување е исто така погодна за транспорт. Модуларната ограда е лесно да се постави во рок од неколку минути под деталните упатства. Не се потребни алатки. Панелите се поврзани со метални шипки, што им овозможува на ова куче Playpen да биде флексибилно изграден во различни форми како октагон, квадрат и правоаголник во различни големини со додавање или отстранување на панели. Карактеристики : . Материјал со висок квалитет : Овој кафез на кученцето е изработен од силен и висок квалитетен железен материјал, здрав и издржлив за употреба, што обезбедува безбедна и долгорочна употреба. Безбедно совршено и за внатрешна и за надворешна употреба. Погодно за складирање : Оваа игра може да се расклопи во рамна и компактна големина за лесно складирање кога не е во употреба. Големината на рамен пакување е исто така погодна за транспорт . Лесно за примена : Модуларната ограда е лесна за поставување во рок од неколку минути под деталните упатства. Не се потребни алатки. Панелите се поврзани со метални шипки, што им овозможува на ова куче Playpen да биде флексибилно изграден во различни форми како октагон, квадрат и правоаголник во различни големини со додавање или отстранување на панели.

Главните карактеристики

Избор на клиент