.

.

Шампионски млади момчиња зелени камо мегаслид, големини 11-7

Шампионски млади момчиња зелени камо мегаслид, големини 11-7

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Имате цел ден да се разладите во овој спортски мега деца слајд од Шампион. Со синтетички горен дел со четкана ткаенина постава за убаво чувство, овој слајд го ​​има и класичното лого на Шампион за стилски изглед. Контурираната удобност со пена од пена, додека ѓонот на влечење има одличен зафат за одлично абење. Шампионски млади момчиња Зелено Камо Мегаслид, големини 11-7.

Главните карактеристики

Избор на клиент