.

.

Време и време женски карго панталони

Време и време женски карго панталони

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Пробал и вистински фаворит, комуналниот карго Пант никогаш не разочара. Со џебови на лепени и супер мека измислица, времето и карго -панталоните на TRU се исто толку удобни колку што се кул. Исклучиво на. Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Super Soft Corduroy. Џебови за комунални услуги. Најдобро продажба на тело!.

Главните карактеристики

Избор на клиент