.

.

Став крзнени пријатели природно миленичиња шампон дезодоризирајќи шише со 8 мл

Став крзнени пријатели природно миленичиња шампон дезодоризирајќи шише со 8 мл

DEN 239.84

Пристапност
Во достапна форма

Став природен шампон за дезодоризирање на миленичиња е специјално формулиран за да го дезодоризира крзното животно додека го остава меко и здраво. Овој природен, хипоалергичен и лесно мирисен шампон со кокос-вар е ефикасен и безбеден без да остави штетен остаток што вашето домашно милениче може да го внесе додека лиже. Оставете го убавото палто на вашето домашно милениче! Став крзнени пријатели природно миленичиња шампон дезодоризираат 8 унци.

Главните карактеристики

Избор на клиент