.

.

Terra & Sky Women's Plus Shit Shit Shut Shutters

Terra & Sky Women's Plus Shit Shit Shut Shutters

DEN 236.00

Пристапност
Во достапна форма

Овие трендовски шорцеви со високи половини од Тера и Ска . Исклучиво на. Материјал : . Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Подигање : високи. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Еластична половината за дополнителна удобност. Plusенски плус плетени шорцеви од Тера и Скај.

Главните карактеристики

Избор на клиент