.

.

Sumn Industries Surfing Shoreline Sea Waves Faggy Mountains, 14), Дизајн по Грејс Поп

Sumn Industries Surfing Shoreline Sea Waves Faggy Mountains, 14), Дизајн по Грејс Поп

DEN 399.84

Пристапност
Во достапна форма

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : сурфање; Спорт; Крајбрежје; Наутички; Крајбрежен; Плажа; Песок; Пејзаж; Панорамски; Поглед на сценографијата; Бранови; Плима; Misty; Магливо; Одбор за сурфање ;. Дизајн по Грејс Поп.

Главните карактеристики

Избор на клиент