.

.

Р Концепти Заден Комплет Кочница Ротори РЕБ.63066. Одговара изберете: 2007 - ЏИП ПАТРИОТ, 2011-КРАЈСЛЕР 200

Р Концепти Заден Комплет Кочница Ротори РЕБ.63066. Одговара изберете: 2007 - ЏИП ПАТРИОТ, 2011-КРАЈСЛЕР 200

DEN 2677.12

Пристапност
Во достапна форма

Р1 Концепти Комплет За Сопирачки Серија обезбедуваат висококвалитетна моќ на запирање. Со нашата најсовремена технологија, не треба да избирате помеѓу перформансите и буџетот : сето тоа е таму во еден пакет. Роторите на сопирачките ќе траат подолго и ќе обезбедат безбедност на вашето возило за илјадници милји што доаѓаат. Сите Ротори на Сопирачките се дизајнирани за директно вклопување : не се потребни модификации. Пакетот Вклучува 2 Ротори На Сопирачките За Замена На О.Е. 100 Проценти Гарантирано Директно Поставување-Не Е Потребна Модификација. Долготрајна Формула За Напредни Перформанси На Сопирачките Со Мала Прашина. Двоен Диск Мелен За Помазен И Потивок Процес На Кревет. 365 Дена Гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент