.

.

Топлинска Преса за капа, Машина За Топлинска Преса со 4 Капачиња, Пренос На Сублимација На Школка, Лцд Дигитален Тајмер Контрола На Температурата Со Закривени Грејн

Топлинска Преса за капа, Машина За Топлинска Преса со 4 Капачиња, Пренос На Сублимација На Школка, Лцд Дигитален Тајмер Контрола

DEN 1599.84

Пристапност
Во достапна форма

Моќност : 580 W. Применлив Материјал За Капа : Најлон, Лен, Предиво, Памук, Полиестер, итн. Паметна Дигитална Контрола : подгответе се да создадете совршен трансфер во вистинско време! Оваа машина за топлинска преса за капачиња прикажува Фаренхајт/Целзиусови И време на два одделни екрани.

Главните карактеристики

Избор на клиент