.

.

Бакстон Студио Авињон Модерна И Современа Темносина Кадифена Ткаенина Тапацирана Глава Со Кралска Големина,Трговија На Големо

Бакстон Студио Авињон Модерна И Современа Темносина Кадифена Ткаенина Тапацирана Глава Со Кралска Големина,Трговија На Големо

DEN 2534.24

Пристапност
Во достапна форма

Бакстон Студио Авињон Модерна И Современа Темносина Кадифена Ткаенина Тапацирана Глава Со Кралска Големина, На Големо со чисти линии и метални акценти, насловот На Авињон нуди модерна елеганција. Изграден од дрво од МДФ и ЛВЛ, Авињонот е тапациран во мека, кадифена полиестерска ткаенина исполнета со пена, која обезбедува доволно удобност за да се потпрете. Насловот има извадена силуета која е обележана со гламурозни сребрени нокти, давајќи му на парчето кралска визија. Потпорите за нозе се невидливи откако ќе се постават и може да се прилагодат за да одговараат на висината на вашиот ансамбл, за погодност. Насловот седи помеѓу ѕидот и рамката на ансамблот, прицврстувајќи не на основата на креветот, туку на нозете, за стабилност. Насловот На Авињон е направен Во Малезија и бара склопување. Спецификациимодерна и современа тапацирана силуета обележана со сребрена глава за нокти доаѓа со 2 претходно дупчени дупки (со висина од земја нагоре од 5,5" и 8") кои одат со кој Било легет И Плат горниот дел од рамката на задниот дел од нозете на главата доаѓа со 5 дупки со дупки со 2,55" освен еден од друг за висина прилагодувањеизграден од мдф дрво, лвл и тапацир од полиестерска ткаенина од пена, потребен е удобен дизајн со облога од полиуретанска пена. Издржливо инженерско дрво завиткано со полиестерска ткаенина. Современ стил со акценти на ноктите. Изберете од достапните опции за боја. Изберете од достапните опции за големина. 5 претходно дупчени дупки на главата за прилагодливост на висината. Пред-дупчат За Легет И Плат кревет рамка.

Главните карактеристики

Избор на клиент