.

.

Crossback Straps underwire Bra, стил SE6690

Crossback Straps underwire Bra, стил SE6690

DEN 165.76

Пристапност
Во достапна форма

Maiden Form Crossback Raids Reperwire Bra има елегантно сеопфатно мазнење со сигурно затворање на предниот дел. Покриеноста на маицата обезбедува вистинска количина на покриеност за секојдневната секси. Maidenform Crossback Raids Reperwire Bra. Дизајнот на жица со перница помага да се обезбеди удобност. Елегантно целосна мазнење. Елегантно, безбедно предно затворање со ленти за вкрстено враќање. Покриеност со маица за вистинската количина на покриеност за секојдневната секси. Миење на рацете. Стил SE6690.

Главните карактеристики

Избор на клиент