.

.

Жеден Амбиент Тривет, Етикета За Вино Каберне, Травертин

Жеден Амбиент Тривет, Етикета За Вино Каберне, Травертин

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Додадете допир на шарм на стариот свет во секоја просторија со автентична травертинска тривета. Травертинските Тривети, по Жед, ја носат работата на национално признати уметници на вашата маса. Додадена е подлога од плута за да се обезбеди површина што не се лизга и дополнително да се заштитат масите. Секој Тривет е сосема природен и тотално уникатен. Неверојатно, Травертинските Тривети работат одлично и за топли и за ладни апликации. Овие уникатни тривети може да се дадат како подароци за роденден, празник, Божиќ, денот на Вљубените за мажи, жени и пријатели. Автентичен Жеден Травертин Тривет Долготрајно Уметничко Дело Во Целосна Боја Може да се Користи За Топли Или Ладни Апликации Гумените Стапала Спречуваат Лизгање и Додаваат Дополнителна Заштита На Вашата Маса Травертинетривет Мерки 8" Дијаметар Еден Триветот Вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент