.

.

- АВТОМОБИЛ АУДИО ВИДЕО-ПСЦ1250

- АВТОМОБИЛ АУДИО ВИДЕО-ПСЦ1250

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Жицата за звучници за врски е специјално дизајнирана за аудио апликации од висока класа за да обезбеди кристално јасен звук без изобличување со широк динамичен опсег на фреквенции. Оваа калем има 50 стапки. на 12 мерач жица. 12 Мерач 50 стапки. Калем Со Висококвалитетна Жица За Патент На Звучникот.

Главните карактеристики

Избор на клиент