.

.

Нов Стандард Замена Возачот Странична Врата Огледало, Одговара 2009-Форд Lightduty Пикап

Нов Стандард Замена Возачот Странична Врата Огледало, Одговара 2009-Форд Lightduty Пикап

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони И Други Возила, Ние Нудиме Нов Стандарден Ретровизор На Вратата За Напојување Од Страната На Возачот, Со Загреано Стакло, Трепкач И Меморија, Без Автоматско Затемнување Стакло И Светлина Од Локва, Хром. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Огледало на Вратата. Тоа Одговара На Вашиот 2009-2010 Форд Lightduty Пикап. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Возачот Странична Врата Огледало, Одговара 2009-2010 Форд Lightduty Пикап Со Загреано Стакло, Трепкач И Меморија, Без Автоматско Затемнување Стакло и Локва Светлина, Хром, Рамно Стакло . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Главните карактеристики

Избор на клиент