.

.

Сон Елеганција-во. В во. Ч Врата За Туширање Без Рамка Во Хром

Сон Елеганција-во. В во. Ч Врата За Туширање Без Рамка Во Хром

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Врата или куќиште За туширање Со Елеганција Од Соништата има модерен дизајн без рамка за подобрување на секој декор со отворен, привлечен изглед. Елеганцијата лесно станува фокусна точка на вашата бања со сопствено стакло погледнете во неспоредлива вредност. Изберете го моделот За Елеганција На Соништата за крајното решение за вашиот проект за туширање. Елеганцијата стакло се третира со dreamline ексклузивни Clear Max анти-вар скала стакло слој за супериорна заштита и лесно одржување. Големина на моделот : 52 3/4 - 54 3/4 во. В х 72 во. Ч; Прошетка-Во Отворање : 21 1/4 во.; Хардверска завршница : Хром. Премија 3/8 во. (10мм) дебело сертифицирано калено стакло; ексклузивна Чиста вода И стаклена обвивка отпорна на дамки. Анодизираните алуминиумски ѕидни профили овозможуваат до 1 инчи. прилагодување за ширина или надвор од водоводот (Нерамни ѕидови); цврст месинг стожер хардвер.

Главните карактеристики

Избор на клиент