.

.

Скитер Хок Инсекти Мамка Станица Замена Кертриџ Цевка

Скитер Хок Инсекти Мамка Станица Замена Кертриџ Цевка

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Замена на цевка за мамка за инсекти во прав со целосно природни состојки за одбивање комарци за употреба со Станицата За Мамки За Комарци Скитер Хок Во Дворот. Карактеристики природно решение за привлекување за привлекување досадни комарци и други летечки инсекти и убијте ги пред повторно да се размножуваат. Скитер Хок Инсекти Мамка Станица Замена Кертриџ : сите природни прав инсекти мамка формула. Нема штетни хемикалии. Нема непријатни мириси. Привлекува, храни и убива. Убива комарци пред да лебат. Лесно за замена. 90-Дневен Животен Век*.

Главните карактеристики

Избор на клиент