.

.

КОЛЕКЦИЈА ЗА ДЕЛОВИ ЗА ДЕЛОВИ ДЕВОЈКИ ДОГОВОРНИ РАБОТНИ РЕКОВИ ПУЛОВЕР ХУДИЕ, големини XS - XXL

КОЛЕКЦИЈА ЗА ДЕЛОВИ ЗА ДЕЛОВИ ДЕВОЈКИ ДОГОВОРНИ РАБОТНИ РЕКОВИ ПУЛОВЕР ХУДИЕ, големини XS - XXL

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Оваа колекција на правда за девојчиња X со долги ракави со преголеми руно пуловер, ќе биде нејзиното следно качулка! Оваа супер удобна качулка има супер слатко блокирање на бои и лого на правдата на рацете- совршен додаток на гардеробата на вашите активни девојки! Спарете го со омилената правда за правда за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Достапно во јаглен, аква магла. Правда графички на градите. Блокирање на боја на рацете. Контрастно лого на правдата на оружје. Девојки колекција x долги ракави преголеми руно пуловер качулка по правда. Правдата нуди на тренд парчиња и класични најважни работи за да го надополни постојано развојот на вашата девојка . правда. Спортски производи на Америка.

Главните карактеристики

Избор на клиент