.

.

Атлетски Еластични Плисирани Тениски Здолништа Трчаат Јога Внатрешни Шорцеви Еластични Спортски Голф Скортови миди здолниште

Атлетски Еластични Плисирани Тениски Здолништа Трчаат Јога Внатрешни Шорцеви Еластични Спортски Голф Скортови миди здолниште

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

it не е премногу долго и не е премногу кратко за жените активни носат.77"Hip : 88cm/34.57"Size : XXXXXLWaist : 98cm/38.39"Size : MWaist : 68cm/26.07"Length : 34cm/13.76" атлетските тениски здолништа вградена мрежеста облога, обезбедуваат дополнителна покриеност и го подобруваат вашиот опсег на движења.20"Hip : 84cm/33.76" Size : SWaist : 64cm/25.58"Hip : 122cm/48. Прекрасните здолништа за голф дизајнирани со плисирани лелеави за да ве направат повеќе модни и charming. Изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!.78"Size : XLWaist : 80cm/31.13"Hip : 94cm/37.Женски Атлетски Еластични Плисирани Тениски Здолништа Трчајте Јога Внатрешни Шорцеви Еластични Спортски Скортови За Голфкарактеристики : здолниште за голф од полиестер жени со мрежести шорцеви, дното убаво се вклопува околу бутот и Не Возете Нагоре,Не Возете Здолништа Со вградени шорцеви,дајте ви одредена сигурност од Спортски/Еластичен струк затворање На Половината : шорцевите на шорцевите под здолништето на глофт се доволно долги ,што може да ве Спречи Бутовите Да Се Тријат Заедно И Да Се Тријат.57"XXXXXL98cm/38.17"Size : XXXLWaist : 90cm/35.Растегливата, дишечка и брза сува ткаенина ќе ве одржува ладни и ќе спречи непријатни ситуации кога вежбате.01"Length : 35cm/13.43"Hip : 110cm/43.37"Size : XXXXLWaist : 94cm/37.Висок струк : Еластичниот Струк може да го скрие стомакот и да остане на место,воопшто да не се тркала надолу,така што ќе можете да уживате во слабиот тенис.

Главните карактеристики

Избор на клиент