.

.

Орегон униформа стартер килим 19 x30

Орегон униформа стартер килим 19 x30

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Започнете да ја прикажувате гордоста на вашиот тим дома и канцеларијата со почетен душек од решенија за лиценцирање на спортови. Направено со 100% најлонски тепих во вистински бои и не-слабо рециклирана поддршка за винил. Серните граници додаваат издржливост и стил. Официјално лиценциран и печатен хромојет во вистински тимски бои за живописна, трајна боја. Лиценцирани производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент