.

.

Искрена облека за бебиња, момче или девојче Пол Неутрален органски памук Памук, пижами

Искрена облека за бебиња, момче или девојче Пол Неутрален органски памук Памук, пижами

DEN 243.04

Пристапност
Во достапна форма

100% органски памучни мали пижами. Од суштинско значење за сите мали деца, чесна облека за бебиња со долги ракави, пижами со прицврстување, ќе го задржат вашето малечко удобно и пријатно цела ноќ. Нашиот сет за пижами со долги ракави е направен од машина за перење, супер мек 100% овластен органски памук и има деколте за вратот на екипажот за лесно менување и облекување. Удобната еластична лента за половината, облогата на ребрата и вклопувањето ќе го задржи вашиот тота ох-толку смешен. Достапни во симпатични отпечатоци и бои, овие ПЈ се направени за играње, спиење и сè што е помеѓу. Оваа долга ракав со 2 парчиња за спиење сет за мали деца е совршен во текот на целата година. Вашето мало девојче или мало момче е сигурно да изгледа симпатично, удобно и пријатно! 3t Денот на благодарноста Сморгасборд дизајн со долги ракави за мали ракави, сет направен од мек 100% овластен органски памук. Вклучува врв на пижама со долги ракави и панталони за пижами што одговараат. Се одликува со деколте за вратот на екипажот за лесно менување и облекување. Еластична лента за половината, облогата на ребрата и сноп, ги одржуваат децата удобни и пријатни. Родова неутрална облека за девојчиња или облека за момче. Машината што ја миеше родовата неутрална облека за мали деца. Достапно во големини 2 T, 3 T, 4 T, 5 T, 6 Y и 7 Y.

Главните карактеристики

Избор на клиент