.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Некои суперхерои носат СКРУБСКИ ПРОДАВНИЦИ БЕЗБЕДНИЦИ ВРАБОТНИОТ Wallидна уметност Дизајн од Дафне Полсели, 11 14

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Некои суперхерои носат СКРУБСКИ ПРОДАВНИЦИ БЕЗБЕДНИЦИ ВРАБОТНИОТ Wallидна уметност Дизајн од Дафне Полсели,

DEN 216.48

Пристапност
Во достапна форма

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата врамена giclee текстурирана wallидна уметност. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Главните карактеристики

Избор на клиент