.

.

Атлетски работи Машки и големи машки панталони за дно, големини до 5xL

Атлетски работи Машки и големи машки панталони за дно, големини до 5xL

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Спин на класичните џогери, овие отворено дно панталони од атлетските дела имаат еластична половината за влечење за прилагодливо, удобно вклопување со две странични џебови за да се залепат предмети. Изработени во мека француска теризница, овие машки џогерски панталони се дизајнирани со малку истегнување за лесно движење - совршени за вежбање или повремена дневна сесија. Најдобриот дел : влага за да помогне да се олади и суво. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс француски Тери. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 џебови од странични раце, 1 поштенски џеб има најважни работи. Карактеристики : прилагодлива вратоврска за влечење; назад јарем; Влашката за влага за да помогне да се одржи ладно и суво. Машки отворено дно панталони од атлетски дела.

Главните карактеристики

Избор на клиент