.

.

Верувај ми Јас Сум Од Јалаха Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Верувај ми Јас Сум Од Јалаха Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бело Верувај Ми Јас Сум Од Јалаха Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка Ми Верува Дека Сум од јалаха испечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Главните карактеристики

Избор на клиент