.

.

Мобилен SSD Мини Експанзија Хард Диск Пренослив Хард Диск Надворешен Хард Диск

Мобилен SSD Мини Експанзија Хард Диск Пренослив Хард Диск Надворешен Хард Диск

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Опис. Дали барате професионален, а сепак достапен хард диск? Дали сте во потрага по цврста, доверлива алатка која може да изврши повеќе работни места одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашиот професионален хард диск мора да ги задоволи вашите потреби. Тоа е еден од најдобрите избори за вас. Карактеристики. - Материјал : Метал. - Вистинска меморија : 64ГР. - Забелешка : Бојата На Податочната линија е случајна. - Метална надворешна кутија, брза дисипација на топлина, голем капацитет и лесно читање. - Лесен за употреба, мал и пренослив, лесен за носење. Можете лесно да го однесете насекаде. - Лесен за читање, користејќи главен контролен чип со високи перформанси, поддржувајте филмови со хард диск со поголем капацитет, датотеки, игри слободно. - Овој надворешен диск е подготвен за употреба без надворешно напојување или потребна е инсталација на софтвер. - Висока стапка на пренос, добар додаток за компјутер. Метална надворешна кутија, брза дисипација на топлина, голем капацитет и лесно читање. ​Лесен за употреба, мал и пренослив, лесен за носење. Можете лесно да го однесете насекаде. Лесен за читање, користејќи главен контролен чип со високи перформанси, поддржувајте филмови со хард диск со поголем капацитет, датотеки, игри слободно.​. Овој надворешен диск е подготвен за употреба без надворешно напојување или потребна е инсталација на софтвер. ​Висока стапка на пренос, добар додаток за компјутер.

Главните карактеристики

Избор на клиент