.

.

Докери Машки Опуштено Вклопување Потпис Каки Лу Памук Рашири Панталони-Плисирани

Докери Машки Опуштено Вклопување Потпис Каки Лу Памук Рашири Панталони-Плисирани

DEN 367.68

Пристапност
Во достапна форма

Ние ги нарекуваме потпис со причина. Нашите Каки Со Потпис се Панталоните за кои не познавате, без технологија на брчки®, додадено истегнување и држач за кошули за да изгледате добро и да се чувствувате добро. Овој пар има набори што можат да читаат класични или современи во зависност од вашиот стил. Најдоброто каки во класата по кое сме познати. Плисирано за да изгледате класично или современо во зависност од вашиот стил. Направено со Нашиот Појас За Удобност На Флекс, со додадено истегнување за Дополнителни Удобни Карактеристики на Нашата Кошула, која користи внатрешна лента за да ја задржи вашата напикана кошула на место.

Главните карактеристики

Избор на клиент