.

.

Кетиј-чн Жан Шорцеви За Жени Фитнес Слаби Шорцеви Жени Мода Истегнување Тексас Шорцеви Сива, И

Кетиј-чн Жан Шорцеви За Жени Фитнес Слаби Шорцеви Жени Мода Истегнување Тексас Шорцеви Сива, И

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Жан Шорцеви За Жени Фитнес Слаби Шорцеви Жени Мода Се Водат Тексас Шорцеви Сива, свомен лето мода висок половината потресени излитена еластична црна сива тексас шорцеви. Материјал : Полиестер, Памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Големина шема : . Големина : ХС Половината : 66-70см/25,98-27,56" : 94-98см/37,01-38,58" Должина : 32,5-33см/12,80-12,99"Големина : С Половината : 70-74см/27,56-29,13" : 98-102см/38,58-40,16" Должина : 33-33, 5 см/12,99-13,19"големина : м половината : 74-78см/29,13-30,71" : 102-106см/40,16-41,73" должина : 33,5-34см/13,19-13,39" материјал : изработен од висококвалитетна памучна мешавина. Супер дише, не гледа преку. Исечете од значителна ткаенина за удобно вклопување. Карактеристики : Среден струк, Излитен раб, еластично затворање, Врвка за Влечење, Лабаво вклопување, Четири џебови, Еднобојна, Излитена полите, над должината на коленото. Стил : дизајнот На Средниот струк ја истакнува вашата шармантна фигура. И уникатниот излитен раб ви овозможува да се истакнете без да правите ништо!. Натпревар : Трендовски тексас шорцеви, добро се комбинираат со сите видови врвови, блузи, камизола, елек, итн. Ќе бидете во центарот на вниманието на секој настан. Повод : Совршен За секојдневниот живот, работа, датира, музички фестивал, плажа, шопинг ден, одмор, спорт, улица, клуб, партија, и други прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент