.

.

Кожа од кожени чизми со широки телеви со женски тел

Кожа од кожени чизми со широки телеви со женски тел

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Додадете шик стил на кој било ансамбл со овие чизми со широко теле колено. Овој пар чизми има faux uede uppers кои се креваат за да ги покриваат колената и се нагласени со детали за чипка на задниот дел и од страна. Наредените блок потпетици го комплетираат дизајнот. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 22 инчи. Обем на теле : 15 3/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент