.

.

Como Blu женски атлетичарска атмосфера термичка качулка

Como Blu женски атлетичарска атмосфера термичка качулка

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Загревајте се во поштенски-ап. Овој слој со капи од COMO Blu е одличен додаток на вашата атлетска облека со термички дизајн. Поврати ја оваа качулка за обични излегувања или додајте ја во вашиот ансамбл за време за денови исполнети со активности. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. качулка. Затворање на поштенски преден дел. Долги ракави. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Thereенска термичка качулка од Комо Блу.

Главните карактеристики

Избор на клиент