.

.

Браун Пеликан, Животни Врамени Уметност Печатење Ѕид Уметност Од Џон Џејмс Одубон Продадени од Art.Com

Браун Пеликан, Животни Врамени Уметност Печатење Ѕид Уметност Од Џон Џејмс Одубон Продадени од Art.Com

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Ова печатење во рамка има комбинација на рамка и подлога избрана за да ја надополни вашата уметност. Печатењето што прикажува остри, живописни слики и висок степен на точност на бојата. Е заштитен и зајакнат со оваа рамка која е рачно изработена во САД од најдобрите материјали.Исто така оваа врамена уметност сигурно ќе се вклопи во вашето живеење и вечера rooms.It пристигнува подготвен да висат со сите потребни хардвер. Наслов : Кафеав Пеликан. Тема : Ѕидна Уметност. Уметник : Џон Џејмс Одубон. Завршена Големина : 19 х 25 инчи. Тип На Производ : Рамка. Материјал : Хартија. Рамка Материјал : Дрво. Стил На Домашен Декор : Ѕидна Уметност. Бренд : . Боја : Мулти-Боја. Врамени. Завршена Висина : 1.5 во. Завршена Тежина : 1 КИЛОГРАМ. Вклучен Висечки Хардвер. Рачно Завршена Од Експерти во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент