.

.

Фармерки со Софија од Софија Вергара женски еден рамо за бустарниот резервоар на врвот

Фармерки со Софија од Софија Вергара женски еден рамо за бустарниот резервоар на врвот

DEN 560.00

Пристапност
Во достапна форма

Омилен свесен за тело : Софија Вергара е едно рамо на врвот на рамото, правејќи модна изјава со голема шутница за да го истакне стилот на едно рамо. Спарете го овој впечатлив резервоар врвот со тенок фит тексас и сандали со потпетици за женска завршница. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : una prenda sin igual : la blusa de un solo hombro de sofia vergara. Еста Пренда Марка Ла Паута Кон Он Гран Воланте Пара Енфатизар ел Ен Естило Кон Ескоте де Ун Соло Хомбро. Комбинација еста despampanante blusa con una mezclilla de talle ajustado y sandalias altas para un un un estilo superfemenino. Ексклузивен en. Материјал : 100% рајон/100% рајан. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 'и носи големина S/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y Viste Una Talla Pequeña „S“. Fit : Опремена/Talle Ajustado. Деколте : асиметричен врат/ескоте асиметрико. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : Манга без ракави/грев. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : ткаенина со ребра; Еден стил на рамо со детали за шутнување/Тела Аканалада; ESTILO con un hombro al descubierto y detalle de volante. Womenенски пожелен резервоар за рафли од фармерки од Софија Вергара. Земете го од самата Софиа : „Обидот за нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Главните карактеристики

Избор на клиент