.

.

Бактон студио udeуд модерно и современо сиво завршено дрво креветот со големина на близнаци

Бактон студио udeуд модерно и современо сиво завршено дрво креветот со големина на близнаци

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Оставете повеќе простор за време на игра со компактен дизајн на креветот udeуд Бун. Конструиран од дрво, креветот покажува рафинирана неутрална завршница што е лесно да се координира со која било палета на бои. Дизајниран со најголема безбедност во умот, Јуда е опремен со фиксна скала, како и цврсти заштитни шини на горниот кревет. На главните плочи и подножјето се одликува со дизајн на SLAT кој додава отворено, воздушно чувство. Изграден за употреба со две стандардни душеци со големина на близнаци, Јуда е удобно решение за кревет за помали простори. Креветот на Јуда Бун е направен во Малезија и бара склопување. Модерен и современ кревет кревет; Конструиран од цврсто гума и инженерско дрво; Сива завршница; Сликите ја елиминираат потребата за извори на кутии; Фиксна скала.

Главните карактеристики

Избор на клиент