.

.

Модвеј Апелирам Канал Тафтувани Перформанси Кадифе Вртливата Фотелја Во Смарагд

Модвеј Апелирам Канал Тафтувани Перформанси Кадифе Вртливата Фотелја Во Смарагд

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Капацитет На Тежина на столот : 440 фунти. КАНАЛ ТАФТУВАН-Воведете нова фокусна точка во просторот за живеење со гроздобер гламур на оваа вртлива фотелја. РЕТРО МОДЕРЕН СТОЛ-Поканете ги гостите да седнат и да се релаксираат со овој стол за одмор. Со нежно заоблени потпирачи за раце, Апелирам пример за стил и функција во дневната соба, спалната соба, канцеларијата или влезот. Разновиден и елегантен, Кадифениот Стол За Изведба Е идеално прилагоден за различни стилови на декор во вашата дневна соба, дневна соба или домашна канцеларија.

Главните карактеристики

Избор на клиент