.

.

Sumbell Industries Conch Shell Line Doodle Минимална беж плажа графичка уметност Нерамената уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Дафне Полсели

Sumbell Industries Conch Shell Line Doodle Минимална беж плажа графичка уметност Нерамената уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : графики; Цртање; Seashell; Конч. Дизајн од Дафне Полсели.

Главните карактеристики

Избор на клиент