.

.

Stuckeys Checked Padded Swivel Bar столче со грб

Stuckeys Checked Padded Swivel Bar столче со грб

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Оваа официјално лиценцирана столче на Chrome Bar со грб ќе ви овозможи на вас и на вашите гости удобно седиште, како и стилски акцент на вашата соба за игри, гаража или колекција. Седиштето на столицата има автентично лого нагласено со еластични винилни страни на морско одделение, исечени со винил-мониста од четвртина-инч. Седиштето исто така вклучува луксузно подлога за пена и вртење од 360 степени. Назад на седиштето обезбедува дополнителна поддршка и дополнителна удобност. Хромните засилени нозе со двојно гребење се изработени од тубуларен челик кој е лесен и издржлив. Донесете стил, функција и удобност во вашата соба за игри, гаража или колекција со официјално лиценцирана столица од хром бар со грб. Stuckeys Checked Padded Swivel Bar столче со грб : официјално лиценцирана уметност. Обратно печатено на комерцијална пластика за да го заштитите логото од абење. Луксузно подлога за пена.25 "Винил брада што се ожени со горниот и страната за додадена јачина. Морински одделение винилни страни. Хром-позлатена двојна база. Димензии на седиштето : 14" x 14 "x 5". Димензии на одмор на грбот : 2 "x 16,75" x 8.5 ". Севкупни димензии : 20" x 20 "x 41,75". 30-дневна гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент