.

.

Speck PixelShield iPad-PXSD-A07A носење таблета Apple iPad, црвена

Speck PixelShield iPad-PXSD-A07A носење таблета Apple iPad, црвена

DEN 959.84

Пристапност
Во достапна форма

Pixel Shield обезбедува безбедно пристаниште со три слоеви за i Pad во движење. Текстурална надворешност на неопренови со интегрирана рачка го прави вашиот i Pad лесен за носење додека го чувате заштитено. Силниот и флексибилен засилен слој на екранот, безбедни чувари против влијанија, додека мекиот, микро-флице ентериер спречува гребнатини. Мене низ безбедноста на аеродромот или џогирање на утринското патување, Pixel Shield е пристаниште во секое невреме за вашиот i Pad. Speck Pixel Shield i Pad-PXSD-A07 A08 Case Case (ракав) Apple i Pad Tablet, црвена совршена за да се користи со таблета. Тоа е одличен начин за чување или транспорт на вашите значајни работи. Изграден со материјал за производи од неопренови за да понуди употреба на долговечност и голема отпорност на оштетување и влошување. Случајот за носење на ракав Ефективно комбинира обична и формална естетика на дизајнот за да даде декоративен изглед. Доаѓа во црвена боја за подобро да одговараат на вашата тема и стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент