.

.

Мерсер, Висконсин, Лоунс, икона

Мерсер, Висконсин, Лоунс, икона

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Оригинални уметнички дела на Фенер Прес печатени на висококвалитетни разгледници од дрво од бреза, може да се пофали со остри детали и живописни слики на Мерсер, Висконсин, Лоунс, Икона (4x6 Бреза дрво разгледници, стационарни 2-пакувања, декор на рустикален домашен wallид). -Содржливо извори од дрво од бреза, секоја е 1/8 "дебела. -Добразно отпечатено директно на висококвалитетно дрво со еколошки мастила. -Постарите можат да се напишат и да се испраќаат како редовно канцелариски материјал. . Lantern Press е динамична уметничка компанија која е специјализирана за водечките светски слики. Нашата колекција вклучува оригинални дела создадени од нашиот тим за уметност во куќата, трендови на фотографија, дома и канцелариски декор, гроздобер уметност и многу повеќе. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност. Мерсер, Висконсин, Лоунс, Икона (4x6 Бреза дрво разгледници, стационарни 2-пакувања, рустикален украсен wallид), висококвалитетно одржливо дрво печатено во САД. Напишете и пошта со разгледници или обесете како знак во вашиот дом како рустикален декор на woodид од дрво . Уметнички дела отпечатени директно на дрво од бреза со зелено злато овластено еко-пријателски мастила . Секоја разгледница мери 4,25 x 6,25 инчи и дебелина од 1/8 инчи, дебели, дебели, дебели, 1/8 инчи, дебели, дебели, 1/8 инчи, дебели, дебели 1/8 инчи, дебели, дебели 1/8 инчи, дебели, дебели 1/8 инчи, дебели, дебели 1/8 инчи, дебели, дебели 1/8 инчи, 2-пакет со иста слика.

Главните карактеристики

Избор на клиент