.

.

ЈУБАТУО жени обични модни цветни цвеќиња со долг ракав со долги ракави на вратот на блузи за жени сиви с

ЈУБАТУО жени обични модни цветни цвеќиња со долг ракав со долги ракави на вратот на блузи за жени сиви с

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Продавницата „Јубатуо“ е посветена да им обезбеди на клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, висококвалитетни и ниски цени на облека за облека, да ви обезбедат најудобно искуство за купување. Click here to discover more affordable Yubatuo clothing products Women's Casual Fashion Floral Print Long Sleeve O-Neck Pullover Top Blousedescription1.Material : Made of high quality material, durable and suitable for daily wear, made of soft fabric, polyester, light and comfortable, wardrobe, лесно се облекува или полетува, удобно да се носи цел ден.2. Повод : Овој врв е совршен за секојдневно, прошетка, забава, работа, секојдневно носење. "Што треба да носам денес " Дилема. Толку е случајно, можеби некои дополнителни корици! Ова е достапно во најразлични бои за да одговараат на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за подароци за подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, ако имате какви било прашања при изборот, добредојде на консултација5. Различни набудувачи ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме, немојте да ги разгледувате информациите : Пол : Femaleенка : Обичен, Материјал : 95% полиестер, 5% Spandexpattern Тип : Печатење Стил : Обичен, секс -должина : Редовна услуга : Соодветна Sizethickness : Method Method Method : Mather Method : Mather Metho Студената вода, висат или суви, ќе добиете : 1 х Топ материјал за жени : 95% вискоза, 5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : S. Fit : Опуштено. Ракави : долг ракав. Деколте : Тркалезен врат. Затворање : пуловер. Карактеристики : џемпер; џемпер за жени; женска џемпер; Дуксер; дуксери; дуксери за жени; женски дуксери; влечење за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент