.

.

Обетки со златен обрач за жени 14к злато позлатено сребро по хипоалергични обетки

Обетки со златен обрач за жени 14к злато позлатено сребро по хипоалергични обетки

DEN 207.84

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Изработено од месинг материјал, S925 Стерлинг Силв Пост, хипоалергичен обрач обетки за жени кои носат девојки, класични минималистички златни обрач обетки со цврсто затворач, олово без олово и никел без никел, за жени, одговараат Чувствителни уши . Само треба да имате збир на обетки од златен обрач во вашата продавница за накит, со стилски и суров изглед, што ќе одговара со какви било прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент