.

.

Caftan фустан од магнат, бело црвено печатено кафтан фустани М-xl

Caftan фустан од магнат, бело црвено печатено кафтан фустани М-xl

DEN 479.84

Пристапност
Во достапна форма

Круз кратки фустани, женски кафтан фустан, бело црвено печатено кафтански фустани, рециклирајте сари патување лето плажа бохо фустан, подарок m-xl Една големина : преголемиот фустан од кафтан од туника е мека за допирање и лабава фитинг и ќе се задржи низ вашата дневна рутина. Трендовски и страсно боемски со смели бои, со етнички отпечатоци. Прекрасни печатени кафтани со должина на коленото со ракави од кимоно, странични парчиња, еластична приложена предна вратоврска за дополнителна удобност. Надавањето на празниците никогаш не беше толку лесно. Прекрасни рачно изработени кимонос, кафтани, одморалиште и боемска облека инспирирана од модата во Боливуд, се чувствуваат гламурозно лежење или прошетка на плажа во магните кафтани. Печатените кафтани прават зачудувачки додаток на вашата гардероба, елегантно носење базен или облекување кафтан за ден или вечер. Кафтаните прават одлични подароци и се супер симпатични за свадба на дестинација на плажа или како фустан во Бохо за вечера за проба. Убавите и меки, лабави фустани во бохо стил на кафтан прават одлични подароци. Елегантно носење базен или облекување кафтан за ден или вечер. Ние сме свесни и свесни за нашата облека и работа со занаетчии, така што тие имаат корист и прилично. FITS S/M/L/XLPRODUCT CARE- миење на рацете, капе DRYCAF-2845. Испорака. Облеката, текстилот и помалите предмети ќе испраќаат USP или UPS-от во рок од 1-3 дена од датумот на нарачката и испораката трае 3-5 работни дена Забрзаната испорака е достапна со дополнителни трошоци. Витките за испорака на ракавици се избираат во 5-10 деловни и транзит се потребни 1-3 недели пред да се потпише документација. Една големина одговара на s/m/l/xl. Мешавина од ткаенина- свилена мешавина. Упатства за нега на производи : миење на рацете, суво капе.

Главните карактеристики

Избор на клиент