.

.

Women'sенски спортски градник за компресија Wirefree High High Supports Bra Cotton Cotton Bra Bralette за вежбање со јога

Women'sенски спортски градник за компресија Wirefree High High Supports Bra Cotton Cotton Bra Bralette за вежбање со јога

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Пропустлива летна спортска јога безжични загради : Нема повеќе болни подрачја, ленти за копање или грбници за удобност има еластична ткаенина со меморија во форма. Совршен градник, идеален за сите жени кои сакаат да комбинираат женственост со практика. Се прилагодува на вашите форми со поддршка на нив! Лесно се облекува и одозгора и на дното и може да се мие во машината за перење без страв од оштетување. Со својата специјална текстура за саќе за патенти, дозволува вентилација со рециркулација на тоа, ве одржува свеж и сув цел ден. Ноќе, да бидете невидливи под облеката. Не притиска, не се затегнува, не се мачи. Покажува и го одржува природниот дел од градите, без жици, и без вознемирувачки ленти. Од S до 3xl! Вклучено : · 1x градник безжичен лесно наречен градник за комфор за целосна покриеност на градниот градник за градник. Не-фирми за градник без жица без градник плус градник за големина. Градник со голема поддршка секојдневно носење на градник за долна облека за поддршка на градник беспрекорен градник за жени. Прилагодливи ленти за памук за памук, за жени со отстранливи влошки за компресија градник за дишење на градник. Секојдневни градници за жени со конвертибилни градници за жени, женски, поттикнуваат градник за мазнење на градник.

Главните карактеристики

Избор на клиент