.

.

Цврст 14К жолто злато официјален претставник на Западен Кентаки, голем шарм за приврзоци

Цврст 14К жолто злато официјален претставник на Западен Кентаки, голем шарм за приврзоци

DEN 7055.84

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Примарна - чистота : 14kfinish : полиран должина на ставка : 25 mmcharm/Должина на елементот : 19 mmcharm/ширина на елементот : 25 mmlicensed by : ncaaman Производство Процес : Ласерски сечење материјал : Основно : Goldthickness : 0.032 inwidthth of ставка : 25 mmproduct Тип : накит од типот на накит : Тип на накит Ширина на приврзоци и шарм : 4 ммматеријал : примарна - боја : должина на жолтото : 6 mmrelative Големина : Голем / држава / земја : Кентакилициенс Организација : Универзитет Западен Кентаки ОБЕДИНЕТ ОД ОСНОВИ : Логорт ДООВЕРНИ ВНАТРЕШНА КАТЕГОРИЈА Вклучена е кутија за приврзоци. Загарантирано 14к жолто злато, автентицирано со печат од 14К. Направено со занаетчиство со највисок квалитет. Аа накит.

Главните карактеристики

Избор на клиент