.

.

Мода на мода на SendkeelWomen, дневно, разноврсна обична екипаж, џемпери со долги ракави, печатени врвни џемпери

Мода на мода на SendkeelWomen, дневно, разноврсна обична екипаж, џемпери со долги ракави, печатени врвни џемпери

DEN 303.84

Пристапност
Во достапна форма

Големина : S BUST : 110 CM/43.31 '' 'SLEEVE : 50 CM/19.69' 'Рамо : 55 CM/21.65' '' Должина : 67cm/26.38'Size : M Bust : 116cm/45.67 '' 'Sneave : 51cm/20.08' 'Рамо : Рамо : Рамо : 56cm/22.05 '' Должина : 68.5cm/26.97''Size : L Bust : 122 Cm/48.03 '' 'Sleeve : 52cm/20.47' 'Рамо : 57cm/22.44' 'Должина : 70cm/27.56'size : xl Bust : 128cm : 128cm /50.39 '' 'Ракав : 53cm/20.87' 'Рамената : 58cm/22.83' 'Должина : 71.5cm/28.15''Size : xxl биста : 136 CM/53.54' 'Sleeve : 54cm/21.26' '’рамена : 59cm/23.23' ' Должина : 73cm/28.74''Size : xxxl биста : 144cm/56.69 '' Sleeve : 55cm/21.65 '' Рамо : 60cm/23.62 '' Должина : 74,5cm/29.33''Size : xxxxl биста : 152cm/59.84 '' sleeve : 56cm/22.05 '' Рамената : 61cm/24.02 '' Должина : 76cm/29.92''Size : xxxxxl Биста : 160cm/62.99 '' ракав : 57cm/22.44 '' 'РЕАЛЕР : 62 CM/24.41' 'Долна должина : 77.5cm/30.51 Пол : Femaleенскиокација : Реизводство2. [Дизајн] : женска кошула, обичен врв, дизајн на вратот, лабава фитинг, удобен материјал5. [Чистење и грижа] : Измијте со ладна вода и избришете го суво. Не користете претерано висока температура на водата за време на чистењето за да избегнете бледнее. Различни монитори може да имаат мала разлика во бојата при гледање. Ве молиме, немојте да ја разгледувате должината : Долг ракав4. [Прилика] : Модерните кошули за жени се погодни за канцеларија, работа, одмор, плажа, училиште, прошетка, забава, дома и секојдневно носење1. [Ткаенина] : Висококвалитетна имитација памучна долга ракави, целокупната ткаенина за облека е дише и еластична, многу мека и удобна, многу мазна за кожата, и многу удобно за носење цел ден метод на долготрајност : Измијте ги рацете во ладна вода, висат или суши Getе добие : 1 x женски Топ3. [Matching] : Pair with Leggings, jacket, jeans, capris, pants or skirt in spring or autumn to make you more elegant and feminine Thickness : Standard Material : Polyester Style : Casual Pattern type : Printing Women's Fashion Daily Versatile Casual Crewneck Sweatshirts Long Sleeve Printed Top Sweatshirts Occasion : Совршено за секојдневно, работа, спорт, секојдневно носење, улично носење, датум, патување, клуб, шопинг, одмор или одмор . Ткаенината е многу удобна и нема да му наштети на кожата, правејќи го вашето секојдневно патување поудобно. Покрај добриот термички ефект, овој џемпер има многу добар изглед. Тој е многу погоден како подарок за вашите добри пријатели.

Главните карактеристики

Избор на клиент