.

.

Летен договор за дозвола

Летен договор за дозвола

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Мултифункционална цврста боја Преносни со големи капацитети со молив со молив : Отстранлив дизајн на партиција, складирање на канцелариски материјал чиста и уредна. Управување со повеќе нивоа, класифицирано складирање, уредно.оксфорд материјал за ткаенини, водоотпорна инфилтрација, заштити канцелариски материјал. Разновидност на бои за избор. Спецификација : Материјал : Polyestersize : 22 x 11,5 x 5cmcolor : црна, розова, сива, морнарица сина содржи : 1xpencil Case Мултифункционална цврста боја Преносен кутија со молив со голем капацитет. Кабинет за складирање; Организатори на плакари и складирање; Организација и складирање; Канти за складирање со капаци; Складирање на чевли; Складирање на облека. Летни заштеди; Клим за заштеда на Summe 2023; Кутија за складирање; Автомобил; Мултифункционално; Може; Кутија; Заштеда на пролет; Козметички организатор. Канти за складирање може да се користат на најразлични начини, не само за гардероба во спална соба, туку и за играчки за бебиња, студентски студентски дом, складирање на простории за алатки и складирање на пешкири, за удобно чување и чување на предметите чисти . изработени од еколошки материјали Тоа може да се користи со доверба и да се поминат тестови за квалитет, што значи дека можете да ги користите долго време.

Главните карактеристики

Избор на клиент