.

.

Надворешно соларно предводено цветно светло, соларна градина, цвеќиња соларна внатрешна ламба за тревници

Надворешно соларно предводено цветно светло, соларна градина, цвеќиња соларна внатрешна ламба за тревници

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Забележете, оваа ставка испорачува од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Надворешно соларно предводено цветно светло, соларна градина, цвеќиња Сончев двор, тревник лампсоларен лалење цвет : соларна моќност, светло за светло, енергетско ефикасно и еколошки, надградени соларни панели, наполнети по ден и осветлуваат во текот на ноќта, повеќе од 8 часа време на осветлување На целосна Chargeweatherproof : Не'рѓосувачки челик цевка со симулирани цвеќиња и лисја, водоотпорни и снежни средства за снег, вклучено/исклучено : вградениот соларен панел автоматски се надополнува во текот на денот и светлината се вклучува автоматски кога инсталацијата на темнината : нема жици или места што се потребни, само вклучете го, само вклучете го, само вклучете го, само вклучете го, само вклучете го, само вклучете го Прекинувачот и приклучокот на кое било место добива директна сончева светлина и убава : Совршено за осветлување на декорација на отворено, одличен подарок за внатрешен двор/балкон/двор/градина/тревник/патека/гроб/гробишта/патеки : 80см/31,5 ' Светла квалитетот е многу добар. Материјалот што го користел е безопасен за околината. Може да го направи вашиот дом поубав. Се однесува на дневна соба, спална соба, патека, влез, итн. Тој е погоден како фестивалска декорација.

Главните карактеристики

Избор на клиент