.

.

Ахгли компанија во затворен правоаголник апстрактни сиви килими со модерна област, 3 '5'

Ахгли компанија во затворен правоаголник апстрактни сиви килими со модерна област, 3 '5'

DEN 1440.00

Пристапност
Во достапна форма

Нашите килими со супер-меки облачни области на облак од фланели од Ahgly мешавина се направени со луксузна ткаенина за поддршка и кадифена брзина, што ги прави помеки, силики и потрајни од која било друга ткаенина за килим. Овие премиум обични килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на кој било простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими за наредните години. Ахгли мешавина-Супер-мек материјал за облак фланел. Моќта се наomsираше; Висина на купот : 0,35 во . отпорна на дамки; Отпорни на избледени; Без пролевање. Пријателски за деца и миленичиња. Пријателски миленичиња и деца. Достапно во повеќекратна големина и форми.

Главните карактеристики

Избор на клиент