.

.

Алуминиумски топлински мијалник за ладење перка за процесорот и 100W со голема моќност LED чип и засилувач и транзистор Полупроводнички уреди

Алуминиумски топлински мијалник за ладење перка за процесорот и 100W со голема моќност LED чип и засилувач и транзистор Полупроводнички

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Опис : Направено од алуминиум со голема количина, добра термичка спроводливост. Намалете го ризикот од LED светлосен неуспех како резултат на прегревање. Дизајнирано за да ја зголеми својата површина во контакт со ладниот воздух. Наменето за полупроводник на транзистор за засилувач, LED-светлосни светло за домаќинство со голема моќност или уреди за LED на резервоарот, итн. Спецификација : Големина : 125x45x125mmmpackage Вклучува : 1 парче ладење Белешка : Ве молиме, оставете разлика од 0,5-1 инчи поради рачно мерење. (1 инч = 2,54 см) Договорено За разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ве молам, разберете, благодарам. Засилувач Транзистор Алуминиумски топлински мијалник. Алуминиумска перка со висока моќност. Перка за ладење на мијалник за топлина.

Главните карактеристики

Избор на клиент