.

.

Wanwan 240ml Транспарентна керамичка стаклена тегла деликатен капак повеќенаменски херметички резервоар за складирање кујнски материјали

Wanwan 240ml Транспарентна керамичка стаклена тегла деликатен капак повеќенаменски херметички резервоар за складирање кујнски

DEN 415.84

Пристапност
Во достапна форма

Опис : За чување на храна што е можно свежа, стаклената тегла има гумена заптивка во внатрешноста на капакот, што е херметички без никаков проток на воздух. Секоја ливче е рачно залепено. Изработено стакло и керамика, таа е цврста и антикорозија. Стаклената тегла со керамички капак е достапна во 20 различни стилови. Тоа е совршена декорација за гардероба, спална соба, дневна соба, работна површина, итн. Име на артикалот : Тегл за складирање : Стакло, керамичкиФеации : Транспарентно, деликатно, компактно. Капацитет : 240mlsize Детали : Керамички капак : 8cm x 4cm/3.15 "x 1,57 " (приближно). Стаклена тегла : 8.1cm x 9cm/3.19 "x 3,54 " (приближно) Белешки : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку различна од сликите. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата поради различен прирачник мерење. Пакувања вклучуваат : 1 x Тегла за складирање (други кои не се вклучени) За чување на храна што е можно свежа, стаклената тегла има гумена заптивка во внатрешноста на капакот, што е херметички без никаков проток на воздух . ќе добиете колекционерски занаетчиски занает што е А. Стаклена тегла со ситно изработена цветна рачка на керамичкиот капак и секоја ливче е рачно затегната . изработена од стакло и керамика, таа е цврста и антикорозија . стаклената тегла со керамички капак е достапна во 20 различни стилови . тоа е совршена декорација за облекување, спална соба, дневна соба, работна површина, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент