.

.

Skechers Little & Big Boys MicroSpec Ma Gorvi Sneaker

Skechers Little & Big Boys MicroSpec Ma Gorvi Sneaker

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Живописни бои и удобност се комбинираат во Skechers Micro Spec Max - gorvix. Оваа лесна лизгање има мрежна и синтетичка горна боја со видлива светска воздушна перница со Skech-Air®. Лесен стил на лизгање. Skech-Air® Видлива воздушна перница Мида. Мрежа и синтетички горен.

Главните карактеристики

Избор на клиент