.

.

Кит меки кревет за миленичиња мачки, чоколадо

Кит меки кревет за миленичиња мачки, чоколадо

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

За допир на елеганција и носивост на удобност, креветот со меки софа за кучиња има комбинација на кожа и мека минки ткаенина. Таа е тапацирана со ткаенина од кожа. Посебна отплатена перница за меморија од пена е покриена со мека ткаенина од минки точки за да се заврши леглата на софата стилски изглед. За кучиња до 40 фунти. *Рачно изработено од силна рамка од дрво и тапацирана со ткаенина од кожа. *Вклучува отплатена рендана мемориска пена перница, покриена со мека ткаенина од минки. *Покриеното капаче за перниче е отстранлив за миење и кожа може лесно да се избрише за да помогне во одржувањето на изгледот на софата во креветот . *За домашни миленици до 40 фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент