.

.

Бакстон Студио Палина Средината На Векот Модерна Светло Сива Ткаенина Тапациран Орев Кафеава Завршено Дрво Кралот Големина

Бакстон Студио Палина Средината На Векот Модерна Светло Сива Ткаенина Тапациран Орев Кафеава Завршено Дрво Кралот Големина

DEN 5168.00

Пристапност
Во достапна форма

Бакстон Студио Палина Средината На Векот Модерна Светло Сива Ткаенина Тапациран Орев Кафеава Завршено Дрво Кралот Големина Додадете шармантна ретро позадина во вашата спална соба со главата На Палина. Изградена од цврсто дрво во класичен орев кафеав финиш, Палината Е обложена со мека, еластична полиестерска ткаенина која ви овозможува голема удобност да се потпрете додека читате И гледате ТЕЛЕВИЗИЈА. Еден ред тафтување со копчиња додава допир на префинетост, додека закривените рабови даваат кул, инспириран изглед од средината на векот. Шест претходно дупчат дупки на врвот обезбедуваат пет различни опции за конфигурација на висината. Главата На Палина е направена Во Малезија и бара склопување. Спецификации модерна глава од средината на векот конструирана од цврсто гумено дрво со фурнир од ПЕПЕЛ од МДФ, кафеава завршница од полиестерска ткаенина, горниот дел од грбот има 6 дупки однапред изработени дупки 2,50" освен еден од друг за 5 различни опции за прилагодување на висината, потребно е склопување направено Во Малезија Изберете од достапни големини. Изграден од цврсто гумено дрво. Инженеринг дрво пепел орев фурнири. Обложена со пена. Полиестер-ленен тапацир во опции за боја. Акцентирано со прамени со копчиња и облоги на заварување на кабелот. 6 претходно дупчат дупки 2.5 во. освен. Прилагодување на висината на 5 нивоа. Модерен стил од средината на векот. Потребно е собрание.

Главните карактеристики

Избор на клиент